Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. P.T. Gründemann

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-04-2006 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 15-06-1998 tot 31-03-2006.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-11-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-11-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-11-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-11-1991 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 05-04-1990 tot 14-06-1998.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 17-06-1991 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 19-12-1988 tot 04-04-1990.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend kroonlid
Gestart op 01-01-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:566

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3873

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3872

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3177

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3175

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3176

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3101

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3046

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3043

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3044

Lezen