Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. P.E.M. Messer-Dinnissen

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-01-2022.
Voorzitter van het bestuur
Gestart op 01-01-2022.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-04-2019 tot 31-12-2021.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-04-2019 tot 31-12-2021.
Lid van het bestuur
Van 01-01-2019 tot 31-03-2019.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2019.
Lid van het bestuur
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Senior rechter
Van 01-10-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 30-09-2011.
Vice-president
Van 01-01-2006 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-03-2003 tot 31-12-2005.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2002 tot 28-02-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2001 tot 28-02-2003.
Gerechtsauditeur
Van 01-02-1996 tot 31-08-2002.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter tuchtcollege
Gestart op 01-01-2021.
Voorzitter Kring Vechtstreek
Gestart op 01-10-2020.
Lid en plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-01-2015.
Voorzitter bezwarencommissie
Gestart op 01-10-1996.
Docent
Gestart op 01-01-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Van 01-08-2009 tot 01-08-2017.
Lid en plv. voorzitter bezwarencommissie schoolbestuursbeslissingen
Van 01-08-2011 tot 01-08-2021.
Voorzitter commissie voor geschillen CAO-BVE
Van 01-08-2011 tot 01-08-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBARN:2011:BS7492

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2011:BS7496

Lezen