Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.M.M. Steenberghe

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-12-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-12-2019.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2016 tot 30-11-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-06-2017 tot 30-11-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-09-2016.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2016.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 10-10-2007 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-06-2003 tot 31-12-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-12-2002 tot 04-09-2007.
Rechter
Van 01-10-2000 tot 31-05-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-1999 tot 30-09-2000.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter van de Tuchtcommissie
Gestart op 01-01-2021.
Plv voorzitter Raad van Discipline ressort Arnhem-Leeuwarden
Gestart op 01-10-2011.
Bestuurslid/penningmeester
Gestart op 01-07-2010.
Docent
Gestart op 31-10-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de Adviescommissie Burgelijkprocesrecht
Van 01-04-2013 tot 01-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2021:6197
23-12-2021
ECLI:NL:GHAMS:2018:1842
09-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1833
09-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1018
28-03-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:953
21-03-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:635
28-02-2018
ECLI:NL:GHAMS:2017:4972
01-12-2017
ECLI:NL:GHAMS:2017:4850
24-11-2017
ECLI:NL:GHAMS:2017:4686
17-11-2017
ECLI:NL:GHAMS:2017:4585
10-11-2017