Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. T.G.M. Simons

Beroepsgegevens

Voorzitter van het bestuur
Gestart op 16-09-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 16-09-2017.
Senior raadsheer
Gestart op 16-09-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 21-05-2008 tot 15-09-2017.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 15-09-2017.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2008 tot 15-09-2017.
Coördinerend vice-president
Van 01-03-2002 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 19-06-2003 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2002 tot 30-11-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 02-05-1991 tot 28-02-2002.
Vice-president
Van 15-07-1997 tot 28-02-2002.
Plaatsvervangend lid
Van 15-11-1991 tot 14-07-1997.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-11-1991 tot 14-07-1997.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter adviescommissie ongeschiktheidsontslag rechterlijke ambtenaren
Gestart op 01-09-2018.
Voorzitter Raadgevende Commissie
Gestart op 01-01-2018.
Plaatsvervangend lid
Gestart op 01-11-2010.
Onafhankelijk expert
Gestart op 01-04-2010.
Staatsraad in buitengewone dienst
Gestart op 03-03-2008.
Onafhankelijk expert
Gestart op 01-01-1994.
Docent/inleider
Gestart op 01-01-1992.

Historische nevenbetrekkingen

Docent/inleider
Van 01-01-2012 tot 01-10-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:358

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:359

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:299

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:289

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:280

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:263

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:250

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:234

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:181

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:156

Lezen