Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S.B. Boorsma

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 30-04-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer
Van 01-02-2010 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2012 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-05-2009 tot 31-01-2010.
Rechter
Van 08-03-2005 tot 31-01-2010.
Gerechtsauditeur
Van 08-03-2004 tot 07-03-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2003 tot 07-03-2005.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1999 tot 31-03-2003.

Nevenbetrekkingen

Docent pachtrecht
Gestart op 07-10-2021.
Plaatsvervangend voorzitter / lid
Gestart op 01-04-2019.
Docent
Gestart op 20-03-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:5441

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4664

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2023

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1694

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1439

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10979

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:4099

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2319

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:1243

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:283

Lezen