Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M. van Seventer

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-10-2020.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 24-02-2003 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-08-2009 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-08-1988 tot 31-07-2009.

Nevenbetrekkingen

Lid classicale commissie voor het opzicht
Gestart op 01-03-2020.
Secretaris Interkerkelijke Commissie Geldwerving
Gestart op 06-06-2018.
Vertrouwens contactpersoon
Gestart op 01-12-2017.
Voorzitter College van Kerkrentmeester
Gestart op 01-06-2012.
Secretaris Raad plaatselijke geldwerving
Gestart op 01-10-2008.
Lid commissie van beroep
Gestart op 01-11-2007.
Lid Klachten en geschillencommissie
Gestart op 01-03-2004.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Klachtencommissie
Van 01-09-2011 tot 01-11-2017.
Penningmeester
Van 01-04-2009 tot 22-05-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:3526

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11289

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11188

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:14284

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10293

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:13450

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11742

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11355

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11325

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:6506

Lezen