Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. L.G. Verburg

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 20-08-2010 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter bestuur
Gestart op 01-04-2019.
Hoofdredacteur losbladige Arbeidsovereenkomst
Gestart op 01-05-2013.
Adviseur op het gebied van het arbeidsrecht
Gestart op 01-09-2011.
Lid bestuur Stichting Beroepsopleiding Advocatuur
Gestart op 01-01-2011.
Lid bestuur Stichting Adventskerk Aerdenhout
Gestart op 01-01-2010.
Bestuurder pensioen-BV
Gestart op 01-01-2000.
Bestuurder personal Holding
Gestart op 01-01-2000.
Redactielid tijdschrift Arbeidsrechtelijke Annotaties
Gestart op 01-01-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Lid bestuur Stichting ter bevordering van de relatie Europese Cultuur en Christendom
Van 01-01-1998 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.