Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.M. Vollebregt-Kuipers

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 13-08-2019.

Historische beroepsgegevens

Gerechtsauditeur
Van 13-08-2018 tot 12-08-2019.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-01-2013 tot 31-12-2017.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 13-08-2018 tot 12-08-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2016 tot 12-08-2018.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter landelijke adviescommissie
Gestart op 28-10-2019.
Vrijwilliger (collectant)
Gestart op 02-01-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-01-2011 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2021:11228

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2021:3388

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:16775

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:10295

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:15011

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:9868

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:7206

Lezen