Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.M.E. Lagarde

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-04-2017.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2016 tot 31-03-2017.
Rechter
Van 01-04-2013 tot 31-12-2015.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-09-2006 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2005 tot 31-08-2006.

Nevenbetrekkingen

Docente
Gestart op 27-05-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Docente
Van 27-05-2015 tot 31-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:7387

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5816

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5817

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5815

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4675

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1960

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1962

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1961

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11530

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1638

Lezen