Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.L. Verbeek

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-07-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2015 tot 30-06-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 19-03-2012 tot 31-12-2014.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2014.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-03-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 28-12-1998 tot 28-02-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-1998 tot 27-12-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-1997 tot 27-12-1998.

Nevenbetrekkingen

Lid van de Wetenschappelijke Commissie (adviseren over wetsvoorstellen)
Gestart op 01-03-2014.
Auteur
Gestart op 01-01-2002.
Docent / Lector
Gestart op 01-03-1999.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:269

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:264

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:257

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:259

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:258

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:251

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:244

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:242

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:218

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:210

Lezen