Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. J.L.W. Broeksteeg

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2015.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 31-07-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2021.
Voorzitter GMR
Gestart op 01-09-2020.
Lid medezeggenschapsraad
Gestart op 01-07-2016.
Lid commissie voor de bezwaarschriften
Gestart op 01-01-2016.
Lid referendum commissie
Gestart op 01-09-2015.
Lid koepelbestuur Raad van Toezicht
Gestart op 01-03-2015.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Van 01-03-2013 tot 01-09-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2022:1359

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2022:1362

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2824

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6888

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1048

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:710

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5638

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5320

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3925

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:1596

Lezen