Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.dr.mr. J.A. Monsma

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 31-03-2005 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-12-2009 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-09-2002 tot 31-12-2007.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-10-1994 tot 31-08-2002.

Nevenbetrekkingen

Medewerker BNB (annotator)
Gestart op 01-10-2013.
Hoofdredacteur
Gestart op 01-07-2008.
Redactielid Belastingblad
Gestart op 30-09-1987.
Medewerker BNB (annotator)
Gestart op 01-10-2013.
Hoofdredacteur
Gestart op 01-07-2008.
Redactielid Belastingblad
Gestart op 30-09-1987.

Historische nevenbetrekkingen

Auteur
Van 01-06-2016 tot 01-10-2017.
Voorzitter Beroepscommissie Licentiezaken Amateurvoetbal
Van 28-05-2016 tot 01-12-2019.
Bijzonder hoogleraar heffingen van lokale overheden, tevens wetenschappelijk directeur studiecentrum
Van 01-01-2016 tot 31-12-2019.
Post-doctoral Research Fellow
Van 01-01-2020 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:436

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:116

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:10066

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:10067

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:10032

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:6463

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:5993

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:4213

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:2567

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:315

Lezen