Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.P. Bordes

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-09-2016.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-08-2016.
Raadsheer
Van 01-02-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-01-2009 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2006 tot 31-01-2011.
Rechter
Van 29-12-1992 tot 30-06-2006.
Gerechtsauditeur
Van 15-08-1991 tot 28-12-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-01-1991 tot 14-08-1991.
Gerechtsauditeur
Van 30-09-1987 tot 07-01-1991.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Toezicht
Gestart op 01-05-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:3102

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4246

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4247

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4248

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3740

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3738

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3736

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3739

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1833

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1835

Lezen