Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. K. Post

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-08-2017.

Historische beroepsgegevens

Senior officier van justitie
Van 01-11-2016 tot 31-07-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-10-2016.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2008 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-10-2001 tot 31-12-2007.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2000 tot 30-09-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2000 tot 30-09-2001.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-1996 tot 30-09-2000.

Nevenbetrekkingen

Duikinstructeur
Gestart op 12-02-2022.
Lid Commissie van Toezicht en Beklagcommissie (voorzitter) PI Leeuwarden
Gestart op 01-01-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2022:2954

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:13172

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:12855

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:12776

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:4579

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:4581

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:4287

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:4286

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2142

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2140

Lezen