Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.J.M. De Laat

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 06-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-07-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-07-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-1997 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2010.
Kantonrechter
Van 09-12-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-05-1992 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-05-1992 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-05-1992 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-05-1992 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-10-1992 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-09-1985 tot 31-12-2001.
Kantonrechter
Van 22-07-1991 tot 08-12-1993.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter abitragecommissie
Gestart op 01-03-2008.
Wisselende incidentele optredens als docent bij diverse universiteiten, uitgevers en andere leerinstituten.
Gestart op 01-01-1999.
Voorzitter commissie CAO
Gestart op 01-01-1997.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2018:1795

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1684

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:94

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6659

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6085

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5548

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5298

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5305

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:4181

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:4164

Lezen