Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.H. De Vries

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2020 tot 28-02-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2014 tot 28-02-2019.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-01-2014.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 24-10-1995 tot 31-12-2010.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-07-1987 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 22-01-1982 tot 23-10-1995.
Gerechtsauditeur
Van 30-09-1980 tot 21-01-1982.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 31-07-1973 tot 29-09-1980.

Nevenbetrekkingen

Secretaris Raad van Toezicht St. Gibo
Gestart op 31-10-2020.
Lid klachtencommissie
Gestart op 01-04-2009.
Lid/plaatsvervangend voorzitter Klachtencommissie Zorgcirkel
Gestart op 01-01-2009.
Lid
Gestart op 01-05-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Vertrouwenspersoon
Van 01-01-2000 tot 31-08-2016.
Lid Raad van Toezicht
Van 03-12-2004 tot 31-12-2016.
Bestuurslid
Van 01-01-2005 tot 01-01-2017.
Voorzitter Paritaire Commissie i.h.k. Hfst. 10 van de CAR UO
Van 01-02-2015 tot 31-12-2017.
Voorzitter Raad van Toezicht St. Accessibility
Van 01-02-2016 tot 01-04-2021.
Voorzitter Raad van Toezicht
Van 07-01-2016 tot 01-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2015:6780

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:978

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:5702

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:8951

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:8950

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:8902

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:8802

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:8784

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:8684

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2012:9209

Lezen