Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.P. Vaatstra

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-04-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 29-04-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-03-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2011 tot 30-04-2011.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-2009 tot 28-02-2011.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-01-2011 tot 31-12-2016.
Adviseur en Administrateur
Van 01-11-2009 tot 01-09-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:2146

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:942

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4713

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4606

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:1869

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:6548

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:6850

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2013:CA3318

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2011:2

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2011:BQ0419

Lezen