Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.L.A. Filippini

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-01-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2006 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 16-09-2002 tot 30-09-2006.
Rechter
Van 16-01-1995 tot 15-09-2002.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-1993 tot 15-01-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-1993 tot 15-01-1995.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1988 tot 30-10-1993.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter bestuur
Gestart op 16-03-2018.
Bestuurder
Gestart op 01-05-2009.
Bestuurder
Gestart op 01-01-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de raadscommissie Financiƫle en Economische zaken
Van 01-03-2015 tot 21-03-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2018:2269

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1990

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1839

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:511

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:383

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3446

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2455

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2454

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:866

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:3419

Lezen