Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.S. Penders

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2021.
Rechter
Van 01-01-2006 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2004 tot 31-12-2005.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Van 01-07-2014 tot 01-01-2017.
Beklagrechter
Van 01-10-2012 tot 01-09-2018.
Lid Commissie van Toezicht
Van 01-07-2011 tot 01-09-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2018:1733

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1137

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1117

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6772

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6769

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6768

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:4788

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:4281

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3002

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:2980

Lezen