Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. M.J.A. Plaisier

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2013 tot 28-02-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-06-2008 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 15-07-2007 tot 31-05-2008.
Rechter
Van 01-11-2004 tot 14-07-2007.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-2000 tot 31-10-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-02-2002 tot 31-10-2004.

Nevenbetrekkingen

Redactielid Sdu Commentaar Strafrecht en Strafvordering
Gestart op 01-05-2018.
Voorzitter
Gestart op 01-11-2006.
Redacteur
Gestart op 15-07-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:2401

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2913

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2914

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2863

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2082

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2081

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2080

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2083

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2063

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2065

Lezen