Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. E.W. Akkerman

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-03-2014.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2014 tot 16-06-2020.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 28-02-2014.
Rechter
Van 01-01-2001 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-08-1996 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 15-12-1989 tot 31-12-2000.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Toezicht
Gestart op 01-01-2012.
Lid tuchtcollege
Gestart op 01-05-2009.
Redacteur rechtspraak sociale verzekeringen
Gestart op 01-01-1994.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2021:3076

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:3074

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:1911

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1916

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1915

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1859

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1767

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1738

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1733

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1703

Lezen