Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. D.S. de Vries

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-10-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2013 tot 30-09-2015.
Rechter
Van 01-04-2013 tot 30-09-2015.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-10-2010 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2009 tot 30-09-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-01-2007 tot 30-09-2010.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-2003 tot 30-09-2009.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Advies van de HBO-opleiding Sociale Zekerheid
Gestart op 14-11-2012.
Lid tuchtcommissie
Gestart op 01-09-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-01-2013 tot 01-07-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2022:250

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:2123

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1966

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1908

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1813

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1674

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1643

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1594

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1524

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1338

Lezen