Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. J.A.W. Lensing

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2003 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-09-2012 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 04-07-2002 tot 31-08-2012.
Rechter
Van 01-09-1997 tot 03-07-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-02-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-02-1994 tot 31-08-1997.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Landelijke Commissie plaatsing longstay ferensische zorg
Gestart op 01-05-2011.
Voorzitter Beklagcommissie
Gestart op 01-09-2001.
Voorzitter Commissie van Toezicht Pompekliniek
Gestart op 01-09-2001.
lid redactie Trema/Straftoemetingsbulletin
Gestart op 01-01-2001.
auteur verschillende (vak) wetenschappelijke publicaties

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:1214

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:589

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11774

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11281

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10927

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10928

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10552

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10549

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10551

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10550

Lezen