Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.A.J. van Yperen

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2018.

Historische beroepsgegevens

Rechter in opleiding
Van 01-04-2014 tot 31-12-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2014 tot 31-12-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-07-2015 tot 06-03-2016.

Nevenbetrekkingen

Lid oudercommissie
Gestart op 01-12-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Lid oudercommissie
Van 01-12-2019 tot 01-04-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:4593

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:4595

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:4594

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:4022

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:4023

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:3606

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:765

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:766

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:6696

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:6473

Lezen