Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. A.J. Verheij

Beroepsgegevens

Raad-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raad-plaatsvervanger
Van 20-06-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Hoofdredacteur van het tijdschrift Verkeersrecht
Gestart op 01-09-2018.
Lid Raad van Advies
Gestart op 01-03-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2017:915

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:6443

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:4855

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:10275

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2013:8031

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2013:BY9975

Lezen