Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.Th. Wagenaar

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Militair lid
Van 01-02-2015 tot 31-01-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid bezwarencommissie veiligheidsonderzoeken defensie
Gestart op 01-03-2015.
Voorzitter klachtcommissie defensie
Gestart op 01-11-2013.
Secretaris
Gestart op 01-11-1999.
Secretaris
Gestart op 08-10-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Secretarus Schaakclub Utrecht
Van 01-09-2011 tot 01-09-2017.
Secretaris Stichts-Gooische Schaakbond
Van 01-09-2013 tot 01-09-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2017:10797

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:2225

Lezen