Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.H. Rombouts

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2014 tot 31-03-2016.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2015.
Rechter
Van 21-05-2002 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2001 tot 20-05-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2001 tot 20-05-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-03-2001 tot 31-03-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-04-1998 tot 31-03-2001.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1995 tot 31-03-2001.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter Geschillencommissie
Gestart op 13-04-2016.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2018:3617

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:5533

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:5415

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:4946

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:9824

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:3503

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:1255

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:228

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:7430

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:7375

Lezen