Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D.J. van der Kwaak

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-10-2020.
Senior raadsheer
Van 01-07-2010 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-09-2008 tot 30-06-2010.
Raadsheer
Van 23-02-2000 tot 31-08-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-07-1992 tot 26-04-2005.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 08-04-1997 tot 22-02-2000.

Nevenbetrekkingen

Redacteur groene serie Burgerlijke Rechtsvordering
Gestart op 01-11-2015.
Lid adviescommissie voor burgerlijk procesrecht
Gestart op 01-04-2014.
Docent
Gestart op 01-01-2009.
Lid
Gestart op 01-01-2008.
Auteur Wet en Rechtspraak
Gestart op 01-03-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:1943

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1482

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1390

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1297

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1113

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:954

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:838

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:834

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:821

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:700

Lezen