Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. R.M. Steinhaus

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-12-2019.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-03-2018 tot 30-11-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 13-05-2019 tot 30-11-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2019.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2018.
Raadsheer
Van 01-02-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 23-01-2007 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 14-09-2007 tot 31-01-2009.
Rechter
Van 01-01-2003 tot 13-09-2007.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:3898
06-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:3899
06-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:3902
06-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:3901
06-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:3897
06-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:3845
03-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:3833
03-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:3844
03-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:3807
02-05-2022
ECLI:NL:RBNHO:2022:1356
18-02-2022