Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. L. Berghuis-Knijff

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 27-06-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 08-11-2018.
Lid MR Montessorischool Waalsdorp
Gestart op 01-12-2017.
Lerares
Gestart op 01-01-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Algemeen lid van de jongerencommissie
Van 01-01-2011 tot 31-12-2016.
Regiocoördinator vereniging Familierecht Advocaten en Scheidingsmediators
Van 01-01-2011 tot 01-11-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:193

Lezen