Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.G.M. van Rijnberk

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 09-01-2002.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 11-03-2016.
Raadsheer
Van 01-09-1997 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2008 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-05-2005.
Voorzitter
Gestart op 01-01-1997.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:212

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2065

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2063

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2064

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:683

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:621

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:388

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3381

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3346

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2942

Lezen