Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.B. van den Beld

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-10-2021.
Voorzitter van het bestuur
Gestart op 01-10-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-03-2020 tot 30-09-2021.
Lid van het bestuur
Van 01-01-2013 tot 29-02-2020.
Lid van het bestuur
Van 01-03-2020 tot 30-09-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2020 tot 30-09-2021.
Sectorvoorzitter
Van 01-09-2010 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-03-2008 tot 31-08-2010.
Vice-president
Van 01-09-2003 tot 29-02-2008.
Rechter
Van 08-01-1999 tot 31-08-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 05-09-1997 tot 07-01-1999.

Nevenbetrekkingen

Algemeen Voorzitter Tuchtcommissie
Gestart op 01-07-2018.
Lid
Gestart op 24-05-2003.
Voorzitter geschillencommissie CAO Schoonmaak
Gestart op 01-01-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-2008 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:2512

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4547

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4548

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2017:4243

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2014:10938

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2014:9947

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2013:8845

Lezen
ECLI:NL:RBBRE:2012:BW8969

Lezen
ECLI:NL:HR:2012:BU5207

Lezen
ECLI:NL:RBBRE:2012:BW8946

Lezen