Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. R.G. de Lange-Tegelaar

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-01-2022.
Voorzitter van het bestuur
Gestart op 01-01-2022.

Historische beroepsgegevens

Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2013 tot 31-12-2021.
Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 31-12-2021.
Sectorvoorzitter
Van 07-05-2010 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 07-05-2010 tot 31-12-2010.
Sectorvoorzitter
Van 07-04-2004 tot 06-05-2010.
Vice-president
Van 21-08-2002 tot 06-05-2010.
Rechter
Van 01-04-1994 tot 20-08-2002.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1993 tot 01-07-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-1993 tot 01-07-1994.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1989 tot 31-03-1994.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1992 tot 31-03-1993.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1991 tot 01-09-1992.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-09-2021.
Lid Raad van Bestuur
Gestart op 01-04-2017.
Secretaris van het stichtingbestuur
Gestart op 01-01-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Advies
Van 01-09-2020 tot 01-01-2022.
Voorzitter
Van 01-10-2012 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2018:3967

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3965

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3963

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3964

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2017:5528

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2017:5530

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:10253

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:8260

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2013:7229

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2013:7230

Lezen