Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.R. Hartmann

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-04-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-06-2013 tot 31-03-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-01-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-05-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 22-08-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 13-12-2001 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Raadsheer
Gestart op 01-06-2013.
Redactielid
Gestart op 01-11-2011.
Voorzitter deelredactie bestuursstrafrecht/auteur
Gestart op 01-11-2011.
Lid bestuur DASEC
Gestart op 01-01-2011.
Diverse functies (spreker/adviseur/docent)
Gestart op 01-01-2009.
Docent Stichting Studiecentrum Rechtspleging
Gestart op 01-01-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:1848

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:1516

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:1047

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:129

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3102

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:2881

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:2585

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2648

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2297

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2299

Lezen