Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J. Schreuder

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2019.
Rechter
Van 01-07-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2006 tot 30-06-2007.
Militair lid
Van 01-09-2002 tot 30-06-2006.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-09-2002 tot 30-06-2006.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2017:14074

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:14068

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:14073

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:14072

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:14069

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:8254

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:2307

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:2169

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:16813

Lezen