Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. E.A. Messer

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 08-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 07-03-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-06-2003 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 28-01-2000 tot 31-05-2003.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 03-11-2000 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 01-12-1998 tot 27-01-2000.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-1998 tot 27-01-2000.

Nevenbetrekkingen

Lid Tuchtcommissie Banken
Gestart op 01-01-2021.
Lid Dopingkamer Tuchtcommissie en Kamer Zaken Seksuele Intimidatie Tuchtcommissie
Gestart op 05-02-2020.
Voorzitter Raad van Tucht vereniging van registercontrollers
Gestart op 01-01-2016.
Vice-voorzitter Raad van Toezicht West
Gestart op 01-03-2015.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-03-2012.
Docent
Gestart op 01-10-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Centrale Beroepscommissie Seksuele Intimidatie
Van 01-12-2015 tot 05-02-2020.
Lid Commissie van Beroep
Van 01-07-2016 tot 31-12-2020.
Deelname in de Commissie Wet Bijzondere Medische Verrichtingen
Van 01-01-2020 tot 29-03-2021.
VoorzitterCollege van Beroep voor de Examens
Van 09-04-2008 tot 01-04-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:2420

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:2344

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:448

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5662

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2531

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2069

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6786

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6578

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5298

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3279

Lezen