Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.E. Bakker

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-07-2013 tot 31-08-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-03-2003 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 21-01-1997 tot 28-02-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-1995 tot 20-01-1997.
Gerechtsauditeur
Van 01-02-1995 tot 31-08-1995.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Advies
Van 01-01-2009 tot 01-07-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1983

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1858

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1854

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1806

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1596

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1531

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1451

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1460

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1450

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1470

Lezen