Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. S.M.M. Bordenga

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 11-04-2019.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-03-2018 tot 31-12-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 14-08-2015 tot 28-02-2018.
Senior rechter
Van 01-04-2013 tot 28-02-2018.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-10-2005 tot 31-01-2009.
Officier van Justitie
Van 01-10-2003 tot 30-09-2005.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-10-2002 tot 30-09-2003.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-03-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-01-2004 tot 01-01-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1142
15-04-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:1141
15-04-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:1147
15-04-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:824
19-03-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:726
10-03-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:658
03-03-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:657
03-03-2022
ECLI:NL:GHAMS:2021:3953
16-12-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:3955
16-12-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:3954
16-12-2021