Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. K. Bakker

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-05-2010 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-2009 tot 30-04-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2009 tot 30-04-2010.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid oudercommissie
Van 01-04-2012 tot 01-07-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:3471

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:3051

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:3052

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:3049

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:3050

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1743

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:13034

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2021:7045

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4599

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4548

Lezen