Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.C. Vegter

Beroepsgegevens

Advocaat-generaal in buitengewone dienst
Gestart op 01-01-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 06-03-2020.

Historische beroepsgegevens

Advocaat-generaal
Van 01-03-2009 tot 31-12-2020.
Sectorvoorzitter
Van 01-08-2006 tot 01-03-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-01-1997 tot 28-02-2009.
Vice-president
Van 01-09-2002 tot 28-02-2009.
Raadsheer
Van 01-01-1991 tot 31-08-2002.

Nevenbetrekkingen

Lid beroepscommissie betaald voetbal
Gestart op 01-12-2015.
Lid klachtencommissie
Gestart op 01-01-2011.
Docent
Gestart op 01-01-2009.
Docent Voortgezette opleiding advocatuur
Gestart op 01-01-2006.
Lid redactie Sancties, tijdschrift over straffen en maatregelen
Gestart op 01-01-1979.

Historische nevenbetrekkingen

Redactielid
Van 01-01-1978 tot 01-08-2016.
Adviseur in verband huisvesting en onderbrening ex-gedetineerde: lid raad van advies
Van 01-01-2013 tot 01-01-2018.
Voorzitter cie audit opleiding tot rapporteur in strafzaken
Van 01-09-2018 tot 01-08-2019.
Lid Commissie extra uren megastrafzaken
Van 01-09-2018 tot 01-09-2019.
Arbiter
Van 01-04-2016 tot 01-01-2020.
Voorzitter beroepscommissie slachtofferhulp
Van 01-01-2006 tot 01-01-2020.
Bijzonder hoogleraar penitentiair recht
Van 01-01-1998 tot 01-01-2020.
Lid Redactieraad
Van 01-03-2018 tot 01-03-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:958

Lezen
ECLI:NL:PHR:2022:525

Lezen
ECLI:NL:PHR:2022:255

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1683

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1682

Lezen
ECLI:NL:HR:2016:2121

Lezen
ECLI:NL:HR:2016:2120

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:4859

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:4847

Lezen
ECLI:NL:HR:2013:BX4536

Lezen