Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S.E. Reichert

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-09-2016.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-08-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 17-05-2010 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-05-2009 tot 16-05-2010.
Rechter
Van 01-04-2005 tot 30-04-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2004 tot 31-03-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2002 tot 31-03-2005.

Nevenbetrekkingen

Zelfstandig coach
Gestart op 01-02-2019.
(Incidenteel) facilitator van intervisiegroep
Gestart op 07-12-2016.
Assessor
Gestart op 07-11-2016.
Docent (incidenteel)
Gestart op 22-05-2015.
Trainer
Gestart op 06-10-2014.
MfN Registermediator
Gestart op 16-05-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Lid algemeen bestuur
Van 01-09-2012 tot 22-06-2016.
Voorzitter
Van 09-10-2013 tot 01-09-2016.
Verzorgen workshops mediation aan bezwaarmedewerkers UWV
Van 13-04-2021 tot 13-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2017:10420

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:7703

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:5186

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:5074

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:3837

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:3831

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:3054

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:2462

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:2461

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:1761

Lezen