Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. N. van der Wijngaart

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2010 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-02-2009 tot 31-12-2009.
Rechter
Van 21-12-2000 tot 31-12-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 18-07-1996 tot 20-12-2000.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1993 tot 20-12-2000.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend lid-jurist
Van 01-12-2015 tot 01-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:287
03-02-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:286
03-02-2022
ECLI:NL:GHAMS:2021:3987
21-12-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:3078
15-10-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:2797
29-09-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:2718
10-09-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:2717
10-09-2021
ECLI:NL:GHAMS:2018:1368
24-04-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1245
16-04-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1172
11-04-2018