Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.A. Keulen

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-07-2005 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Secretaris
Gestart op 01-01-2021.
Lid klachtencommissie
Gestart op 01-01-2018.
Secretarisgeschillencommissie
Gestart op 01-01-2018.
Lid beroepscommissie
Gestart op 01-01-2017.
Adviseur Raad van Advies
Gestart op 01-09-2012.
Arbiter op familierechtgebied
Gestart op 01-02-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Klachtencommissie
Van 10-03-2015 tot 01-01-2017.
Docent
Van 01-01-2014 tot 01-01-2017.
Schrijf wenken in RFR zonder naamsvermelding
Van 01-01-2008 tot 01-01-2017.
Voorzitter van het European Network for Collaborative Practice
Van 17-12-2014 tot 01-04-2017.
Plv.lid
Van 01-01-2006 tot 01-10-2017.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.