Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.G. Rottier

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2011.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 08-10-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-08-2005 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-01-2002 tot 30-06-2008.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 04-11-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 04-11-1996 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 26-03-1996 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 01-06-1995 tot 25-03-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-1995 tot 25-03-1996.

Nevenbetrekkingen

Lid raad van toezicht
Gestart op 01-03-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:179

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1946

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1913

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1944

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1878

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1814

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1777

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1678

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1321

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1296

Lezen