Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. P.H.J. Slot

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2010.
Kantonrechter
Van 24-01-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 21-10-1994 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 24-04-1992 tot 23-01-1996.
Gerechtsauditeur
Van 04-09-1990 tot 23-04-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-09-1990 tot 23-04-1992.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1984 tot 03-09-1990.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.