Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. E. Dijt

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-06-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-06-2015 tot 31-05-2018.
Raadsheer
Van 01-03-2009 tot 31-05-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-05-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-01-2002 tot 28-02-2009.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2006 tot 01-07-2008.
Gerechtsauditeur
Van 01-03-2001 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2001 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-06-2015 tot 31-05-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2021:2626

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1776

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1700

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1701

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1675

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1678

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1520

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1295

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1296

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1266

Lezen