Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F.J.P. Lock

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 04-09-2019.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-04-2015 tot 03-09-2019.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2015.
Raadsheer
Van 01-08-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-04-2005 tot 31-07-2011.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2004 tot 31-03-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2003 tot 31-03-2005.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-2000 tot 31-03-2004.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-2000 tot 31-03-2004.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-09-2021.
Docent
Gestart op 01-05-2021.
Docent
Gestart op 01-09-2020.
Docent
Gestart op 01-01-2020.
Docent
Gestart op 01-01-2019.
Auteurs- en redactiewerkzaamheden
Gestart op 01-09-2014.
Auteurs- en redactiewerkzaamheden
Gestart op 01-03-2014.
Auteurswerkzaamheden
Gestart op 01-01-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Van 01-01-2011 tot 01-01-2019.
Onderzoeker
Van 01-10-2015 tot 01-09-2019.
Docent t.b.v. diverse opleidings instituten CPO, Law at Work, Sapietia Law Firm School, Pleit Academie, Beroepsopleiding Advocatuur, etc.
Van 01-01-2015 tot 01-09-2019.
Docent
Van 09-05-2014 tot 01-09-2019.
Arbiter
Van 06-11-2013 tot 01-09-2019.
Docent
Van 01-01-2013 tot 01-09-2019.
Medewerker TvPP
Van 01-01-2012 tot 01-09-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:724

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:723

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:719

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:740

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:734

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:738

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:735

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:737

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:725

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:741

Lezen