Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. H.D. van Romburgh

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-02-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bijzonder hoogleraar Aanbestedingsrecht
Gestart op 01-05-2013.
Lid van het dagelijks bestuur
Gestart op 01-01-2010.
Docent
Gestart op 01-01-2008.
Docent
Gestart op 01-01-2008.
Docent
Gestart op 01-01-2007.
Voorzitter stichting Collectieve Verzekeringen van het ministerie van Economische Zaken (Stichting CVEZ)
Gestart op 01-01-2000.
Bestuurder
Gestart op 01-03-1996.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris
Van 01-01-2000 tot 01-11-2016.
Commissie forensisch medisch onderzoek en medische arrestantenzorg politie
Van 01-07-2016 tot 01-07-2017.
Lid Corporate Tenderboard Rijkswaterstaat
Van 01-07-2014 tot 01-05-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2017:328

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:532

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:3527

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2011:BU7159

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2011:BV1153

Lezen