Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. W.H.A.C.M. Bouwens

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 26-03-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-12-1998 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 15-09-2021.
(vice) voorzitter ontslagcommissie NN
Gestart op 01-03-2018.
Lid rdactie Arbeidsrechtelijke Annotaties
Gestart op 01-03-2018.
(vice) voorzitter Landelijke commissie voor geschillen WMS
Gestart op 01-02-2018.
Voorzitter ontslagadviescommissie
Gestart op 01-07-2015.
Voorzitter
Gestart op 01-07-2012.
Hoofddocent
Gestart op 01-04-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter (plaatsvervangend)
Van 01-10-2012 tot 30-09-2016.
Voorzitter (plaatsvervangend)
Van 01-02-2007 tot 30-09-2016.
Voorzitter personeelsadviescommissie
Van 01-01-2014 tot 01-01-2018.
Bestuurslid Nederlandse Afdeling
Van 01-01-2002 tot 01-01-2018.
Voorzitter ontslagcommissie
Van 01-01-2017 tot 01-02-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1441

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:3793

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:3783

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:3223

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:1796

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:1541

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:178

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:5956

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:4977

Lezen