Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F. van Laanen

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 04-09-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2010 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Extern lid bezwaarschriftencommissie algemene bezwaren
Gestart op 06-02-2018.
Buitenpromovendus strafrecht
Gestart op 01-10-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Auteur van de losbladige Commentaar van Melai/Groenhuijsen e.a. op het Wetboek van Strafvordering
Van 01-08-2004 tot 01-01-2017.
Werkgroeplid
Van 20-06-2008 tot 20-02-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2021:10037

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10039

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10036

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:9920

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4814

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4815

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4813

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4812

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3004

Lezen
ECLI:NL:PHR:2017:1288

Lezen